Психологічні поради для дітей

Війна внесла непередбачувані корективи у наше життя.
Можливо, вам буде корисною інформація, розміщена за посиланнями.

зображення_viber_2022-05-05_11-09-01-912Як ужитися всім в одній квартирі

Активісти створили короткі анімаційні відео для дітей і дорослих із демонстрацією дуже простих вправ, що допоможуть заспокоїтися і психологічно себе підтримати.

Добірка складається з 20 роликів, їх можна завантажити за цим посиланням, а також переглянути ниже чи на ютуб-каналі nus.org.ua.

Механізм стресу тілесний – у всіх маленьких простих вправах ми впливаємо на різні частини тіла, на м’язову активність, рухомість, робимо дихальні практики.

Практики можуть виконувати як діти, так і дорослі, їх можна використати, як ідеї для руханок.

До кожної вправи подано дуже просте пояснення для дітей.

20 коротких відео з практиками для перегляду та завантаження:

Переглянути відео

Більш детально:

Стійкість для стійких

Вони у відкритому доступі, їх можна закачувати і дивитися, розміщати будь де, використовувати під час уроків.

Це — волонтерський проєкт, ми не хотіли в коротеньких відео відволікати титрами , але якщо ви будете використовувати їх- внесок команди важливо вказувати.

Ідея та зміст практик: Светлана Ройз та Halyna Tytysh
Художнииця: Наталка Найда
Ілюстраторка: Майя Нгуєн
Озвучування: Марина Запорожець