Семінар для заступників директорів із виховної роботи

4 квітня у нашій школі відбувся семінар «Виховне середовище розвитку і саморозвитку особистості учнів у профільній школі», на який завітали методист Черкаського міського методичного кабінету Деркач Ліана Михайлівна, заступники директорів із виховної роботи шкіл нашого міста та директори обласних шкіл — слухачі курсів підвищення кваліфікації обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Заступники директора Желєзняк Надія Петрівна, Євдокимова Тетяна Олексіївна  а Окунєв Борис Йосипович мали нагоду ознайомили учасників семінару із досвідом роботи школи як експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня з проблеми «Модель профільної школи як навчально-виховне середовище розвитку й саморозвитку особистості учнів». Деркач Ліана Михайлівна розкрила питання основних характеристик ефективного виховного середовища. Особливості створення умов для розвитку й саморозвитку особистості учнів висвітлила присутнім заступник директора з виховної роботи Тарасенко Жанна Іванівна. Особистим досвідом дослідницько-пошукової роботи у багатопрофільній школі поділилася вчитель хімії Стеценко Ірина Володимирівна.

Проілюстровано практичне втілення системи навчально-виховної роботи у багатопрофільній школі на прикладі таких заходів: профорієнтаційної казки «Аліса в країні професій», яку підготували класний керівник 3-А класу Скринська Галина Михайлівна та вчитель музики Маренич Людмила Миколаївна; фрагменту заняття гуртка «Інтерв’ю, як жанр журналістики»  - керівник гуртка, педагог-організатор Сердечна Ірина Михайлівна; профорієнтаційного заняття «Шляхи, які ми обираємо» —  практичний психолог Майданик Лариса Юріївна.

Яскравим завершенням семінару стала феєрична тетатралізована вистава «Сорочинський ярмарок», яку продемонстрували гостям учні 11-А класу із класним керівником Стеценко Іриною Володимирівною.

DSC_0429DSC_0425DSC_0428DSC_0412DSC_0411DSC_0405DSC_0401

DSC_0421DSC_0411 DSC_0454 DSC_0450 DSC_0465DSC_0491DSC_0402DSC_0472DSC_0506DSC_0525DSC_0537DSC_0580 DSC_0548DSC_0573DSC_0631DSC_0685DSC_0689