Архив за месяц: Сентябрь 2022

Учні та батьки школи надіслали тепле «вітання» (термобілизну та газовий балон для приготування їжі) 1 окремій бригаді спецпризначення ім. Івана Богуна. Також діти висловили свою підтримку, віру та вдячність у малюнках, листах та оберегах, створених власноруч.
Молимося за наших воїнів і чекаємо на їхнє якнайшвидше повернення із Перемогою!♥

Олімпійський тиждень спорту

 Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень спорту – це щорічні спортивно-масові заходи, які проводяться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України. Провести ці заходи у повному форматі, на жаль, ми не маємо змоги. Війна змінює всіх і все… Але кожен знає, що саме спорт формує навички здорового способу життя і є прекрасним способом зняття психологічної напруги, що особливо важливо сьогодні.
     Цьогоріч з 19 по 23 вересня в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 Олімпійський тиждень спорту проведено під гаслом «Разом до перемоги!». Спортивно-масові заходи було проведено як у форматі живого спілкування, так і в онлайн, зокрема кожен клас прозвітувався про свої спортивні досягнення, створивши фотоколаж.

До дня миру

зображення_viber_2022-09-21_17-21-04-223 зображення_viber_2022-09-21_17-24-44-641 зображення_viber_2022-09-21_17-22-33-270

 

 

 

      «Мир» — це слово сьогодні на устах кожного українця. Сьогодні, 21 вересня, відзначається Міжнародний день миру, який 1981 року ООН проголосила як днем ​​відмови від насильства й припинення військових дій в усьому світі. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета за мирне існування, за право жити у власній державі. І навіть найменших, наших першокласників, об’єднує ця мрія. Їх теплі долоньки, голуби миру, перші самостійні написи «Ми за мир» — доказ їх непереборного бажання.