Педагогічна рада

28 грудня під керівництвом заступника директора із виховної роботи Тарасенко Жанни Іванівни було проведено педагогічну раду «Роль учнівського самоврядування в житті школи як реальної виховної системи в умовах демократизації освіти».

Педагоги заслухали виступи Тарасенко Жанни Іванівни (Учнівське самоврядування – складова частина системи педагогічних засобів, результат педагогічної взаємодії вчительського і учнівського колективів), Сердечної І.М. (Система роботи учнівського самоврядування у школі), Майданик Лариси Юріївни (Характер взаємин у спілкуванні «учитель – учень». Рекомендації щодо налагодження партнерських відносин із дітьми, виховання в них лідерських здібностей), Коваленко Лариси Миколаївни (З досвіду роботи щодо створення моделі учнівського самоврядування в класі) та обговорили найбільш хвилюючі питання.

Звісно ж завітали із найкращими побажаннями на прийдешні свята Дід Мороз із Снігуронькою!

DSC_9343 DSC_9349 DSC_9352 DSC_9358 DSC_9364 DSC_9371