Списки 1-х класів 2018-2019 н.р.

Список учнів, які зараховані

до 1-А класу

у 2018-2019 навчальному році

(класний керівник Скринська Галина Михайлівна)

  1. Алятіна  М.
  2. Бабченко  М.
  3. Байбуз  Д.
  4. Бурба  Р.
  5. Вовк  М.
  6. Волощук  Є.
  7. Дем’яненко  В.
  8. Денисенко   Д.
  9. Денисенко  С.
  10. Джевагіров  Н
  11. Єременко  Ю.
  12.  Желєзняк  П.
  13. Задніпряна  А.
  14. Зарудна  В.
  15. Карпенко Є.
  16. Косенко  Д.
  17. Краєвий   Є.
  18. Крамаренко  К.
  19. Крот  У.
  20. Люта  С.
  21. Мількін  М.
  22. Нерознак  І.
  23. Савка  Ю.
  24. Соколов Д.
  25. Стеба В.
  26. Татарчук  Є.
  27. Тимофєєва  К.
  28. Трішечкіна   С.
  29.  Царенко  А.
  30. Чернов  Павло
  31.  Шевченко  Є.
  32. Шульженко  К.

Список учнів, які зараховані

до 1-Б класу

у 2018-2019 навчальному році

(класний керівник Біда Інна Павлівна)

  1. Абрамкіна А.
  2. Бабак К.
  3. Базілевська О.
  4. Берестовий Д.
  5. Білоножко Д.
  6. Гриб К.
  7. Гладченко І.
  8. Гончар О.
  9. Даценко Р.
  10. Дяченко В.
  11. Єроян Д.
  12. Івановський Т.
  13. Карлова М.
  14. Качаєва С.
  15. Косенко В.
  16. Кравець Д.
  17. Нерух О.
  18. Облещук С.
  19. Палієнко А.
  20. Писаренко О.
  21. Підстрела Д.
  22. Пілявська З.
  23. Сторожева М.
  24. Трегуб А.
  25. Федорченко Б.
  26. Фонталін І.
  27. Цюренко Н.
  28. Черепинська М.
  29. Чижикова М.
  30. Шевченко М.
  31. Щепак Н.
  32. Яковенко Н.

 Список учнів, які зараховані

до 1-В класу

у 2018-2019 навчальному році

(класний керівник Бугера Любов Павлівна)

  1. Байрак А.
  2. Білоус А.
  3. Буйда Р.
  4. Бут В.
  5. Гилим А.
  6. Гриценко С.
  7. Грушовенко Р.
  8. Гудилін М.
  9. Дерев’яшкіна Є.
  10. Джус С.
  11. Запорожець С.
  12. Калашник О.
  13. Копотун К.
  14. Лисенко Є.
  15. Лісовий В.
  16. Люлько А.
  17. Максимович М.
  18. Маслова В.
  19. Мельничук Н.
  20. Моключенко А.
  21. Орел А.
  22. Патлань К.
  23. Руденко В.
  24. Северин І.
  25. Сірик В.
  26. Соловей І.
  27. Фуркало А.
  28. Черняк А.
  29. Шведенко Н.
  30. Щекунова В.