Новорічна вистава 

Справжнім яскравим, феє ричним шоу із майстерною грою, яскравими образами, відзначився новорічний виступ одинадцятих класів. Незважаючи на всі труднощі у підготовці, викликані карантином, випускники продемонстрували виступ гідний найвищої похвали.

Глядачі мали можливість поринути у веселий, частково магічний світ традиційних українських вечорниць до 11-Б класу. Тут панувала домашня тепла атмосфера, лунали жарти всім відомих і улюблених героїв: Голохвастова і Проні, Оксани і Вакули, Стецька і Марусі, баби Параски і баби Палажки.

 

IMG_0024

У зірковий, гумористичний, неймовірно цікавий і просто незвичайний світ мюзиклу «Сорочинський ярмарок» занурились глядачі під час виступу 11-А класу. Учні подивували глядачів дійсно майстерною грою. Складалося враження, що на сцені не майбутні випускники, а професійні актори. Кожна репліка, міміка, жести, найменший порух – усе чітко, злагоджено, відпрацьовано і довершувалося яскравими костюмами, піснями і танцями. Не вистачить ніяких слів, щоб описати задоволення, яке отримав кожен, хто був у залі.

IMG_0034wV_PvSudI4M zFrZL4XmQDQ8QYKnirKs1A