Архив за месяц: Сентябрь 2020

Школа майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників!

У Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 Черкаської міської ради Черкаської області з 16.09.2023 року розпочинає свою роботу Школа майбутніх першокласників.

Програма підготовки до школи включає:

 • цікаві завдання з формування навичок мовлення й читання,
 • вправи з підготовки руки до письма,
 • ігрові методи розвитку математичних уявлень та логіки,
 • початкове вивчення англійської мови.

Навчання проводять учителі початкових класів:

 1. Кириченко Тетяна Миколаївна, група з підготовки за програмою «Інтелект України».
 2. Батрак Світлана Володимирівна, Рахімова Фатіма Учкунівна, Хоменко Оксана Сергіївна – групи з підготовки за програмою «Нова українська школа».

Заяви приймаються в приймальні школи з понеділка по четвер з 04.09.2023 року.

На перше заняття вчителі чекатимуть своїх майбутніх учнів 16.09.2023 року о 10.00.

Довідки за телефоном: (0472) 71-36-16.

Найкраща школа чекає своїх найкращих учнів!

Повідомлення для батьків та опікунів

unnamedЦе повідомлення описує особисту інформацію, яку користувач надає Google для облікових записів і як Google збирає, використовує та розголошує особисту інформацію від учнів у зв’язку з цими обліковими записами.

Використовуючи свої облікові записи G Suite для освіти, учні можуть отримати доступ до та використовувати наступні «Основні послуги», пропоновані Google (описані на https://gsuite.google.com/terms/user_features.html ):

 • Gmail
 • Google+
 • Календар
 • Синхронізація Chrome
 • Клас
 • Пошук у хмарі
 • Контакти
 • Документи, аркуші, слайди, форми
 • Диск
 • Групи
 • Hangouts, чат Hangouts, зустріч Hangouts, Google Talk
 • Jamboard
 • Сайти
 • Сховище

Крім того, ми також надаємо можливість учням отримувати доступ до деяких інших служб Google за допомогою облікових записів G Suite for Education. Зокрема, ваша дитина може мати доступ до таких «додаткових послуг» :

 • YouTube, Blogger, Google Maps.

Google надає інформацію про інформацію, яку вона збирає, а також про те, як вона використовує та розкриває інформацію, яку він збирає з облікових записів G Suite for Education, у Повідомленні про конфіденційність G Suite для освіти. Ви можете прочитати це повідомлення онлайн за адресою https://gsuite.google.com/terms/education_privacy.html. Ви повинні переглянути цю інформацію повністю, але нижче наведено відповіді на деякі поширені запитання:

Яку особисту інформацію Google збирає?

При створенні облікового запису ученя, Черкаська ЗОШ №15 може надати Google певну особисту інформацію про учня, включаючи, наприклад, ім’я, адресу електронної пошти та пароль. Google може також збирати особисту інформацію безпосередньо від учнів, наприклад номер телефону для відновлення облікового запису або фотографію профілю, додану до облікового запису G Suite for Education.

Коли учень використовує служби Google, Google також збирає інформацію на основі використання цих служб. Це включає:

 • інформацію про пристрій, таку як апаратна модель, версія операційної системи, унікальні ідентифікатори пристрою та інформацію про мобільну мережу, включаючи номер телефону;
 • інформацію журналу, включаючи відомості про те, як користувач користувався послугами Google, інформацією про події на пристрої та адресою Інтернет-протоколу користувача (IP) користувача;
 • інформацію про місцезнаходження, визначену різними технологіями, включаючи IP-адресу, GPS і інші датчики;
 • унікальні номери додатків, такі як номер версії програми;
 • файли cookie або подібні технології, які використовуються для збору та зберігання інформації про браузер або пристрій, наприклад, бажану мову та інші параметри.

Як Google використовує цю інформацію?

У G Suite для основних служб освіти Google використовує особисту інформацію учня для надання, підтримки та захисту служб. Google не обслуговує об’яви в основних службах або використовує особисту інформацію, зібрану в основних службах, для рекламних цілей.

У Додаткових службах Google Google використовує інформацію, зібрану з усіх додаткових служб, для надання, підтримки, захисту та вдосконалення, для розробки нових і для захисту Google і її користувачів. Google може також використовувати цю інформацію для забезпечення відповідного вмісту, наприклад, більш релевантних результатів пошуку. Google може комбінувати особисту інформацію з однієї служби з інформацією, включаючи особисту інформацію, з інших служб Google.

Чи використовує Google особисту інформацію учня для націлювання на рекламу?

Ні. Для користувачів G для користувачів освіти в початкових і середніх та старших школах, Google не використовує жодної особистої інформації користувача (або будь-якої інформації, пов’язаної з пакетом G для облікового запису освіти) для націлювання оголошень, незалежно від того, чи вони використовуються в основних службах або доступ до інших Додаткових служб під час використання облікового запису G Suite for Education.

Чи може моя дитина обмінюватися інформацією з іншими користувачами за допомогою облікового запису G Suite for Education?

Учні можуть отримувати доступ до служб Google, таких як Документи та Сайти Google, які включають функції, за допомогою яких користувачі можуть обмінюватися інформацією з іншими або публічно. Коли користувачі спільно користуються інформацією, вона може бути індексована пошуковими системами, включаючи Google.

Чи розкриє Google інформацію про особисту інформацію моєї дитини?

Google не надаватиме особисту інформацію компаніям, організаціям і приватним особам за межами Google, якщо не застосовується одна з таких обставин:

 • Згодою батьків або опікунів. Google надаватиме особисту інформацію компаніям, організаціям або приватним особам, які не належать до Google, якщо вона має згоду батьків (для користувачів, які не досягли згоди), які можна отримати за допомогою G Suite для шкіл освіти.
 • Черкаській ЗОШ №15. Облікові записи G Suite for Education, оскільки вони є обліковими записами, керованими школою, надають адміністраторам доступ до інформації, що зберігається в них.
 • Для зовнішньої обробки. Google може надавати особисту інформацію філіям або іншим довіреним компаніям або особам, щоб обробляти їх для Google, на основі інструкцій Google і відповідно до повідомлення про конфіденційність G Suite for Education та будь-яких інших відповідних заходів конфіденційності та безпеки.
 • З юридичних причин. Google надаватиме особисту інформацію компаніям, організаціям або окремим особам, які не належать до Google, якщо він вважає, що доступ, використання, збереження або розкриття інформації є необхідним для:
  • дотримуватись будь-якого застосовного закону, положення, судового процесу або виконавчого запиту уряду.
  • застосовувати застосовні Загальні положення та умови, включаючи розслідування можливих порушень.
  • виявляти, запобігати або іншим чином обробляти шахрайство, безпеку або технічні проблеми.
  • захищати від шкоди прав, власності чи безпеки Google, користувачів Google або громадськості, якщо це вимагається або дозволено законом.

Компанія Google також публічно та зі своїми партнерами публікує не особисту інформацію — наприклад, тенденції щодо використання своїх послуг.

Який вибір я можу мати як батько або опікун?

По-перше, ви можете дати згоду на збір та використання Google вашої дитини. Якщо ви не надаєте свою згоду, ми не створимо обліковий запис G Suite for Education для вашої дитини, і Google не збиратиме або використовувати інформацію про вашу дитину, як описано в цьому повідомленні.

Якщо ви погоджуєтеся на використання вашою дитиною G Suite для освіти, ви можете отримати доступ до запиту G Suite для облікового запису «Дитячий пакет» для освіти або подати запит на його видалення, у адміністраторів Черкаської ЗОШ №15. Якщо ви бажаєте припинити подальше збирання або використання інформації вашої дитини, ви можете попросити нас використовувати доступні елементи керування для обмеження доступу вашої дитини до функцій або послуг або повністю видалити обліковий запис вашої дитини. Ви і ваша дитина можете також відвідати https://myaccount.google.com , увійшовши в обліковий запис G Suite for Education, щоб переглядати та керувати особистими даними та налаштуваннями облікового запису.

Що робити, якщо я маю більше запитань або хотів би читати далі?

Якщо у Вас виникли запитання щодо використання облікових записів G Suite Google для освіти або доступних для вас варіантів, зверніться до адміністратора школи. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як Google збирає, використовує та розкриває особисту інформацію для надання нам послуг, ознайомтеся з Центром конфіденційності G Suite для освіти (на веб-сторінці https://www.google.com/edu/trust/), люкс G для освіти Примітки про конфіденційності (на https://gsuite.google.com/terms/education_privacy.html), і політику конфіденційності Google (в https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/).

Послуги Core G Suite для освіти надаються нам за угодою Google Apps for Education (на веб-сторінці https://www.google.com/apps/intl/en/terms/education_terms.html) [якщо школа / округ прийняли поправку на обробку даних (див. https://support.google.com/a/answer/2888485?hl=uk), вставте: та поправку на обробку даних (https://www.google.com/intl/en/work/apps/terms/dpa_terms.html)].