Уроки онлайн

УРОКИ ОНЛАЙН!!!

 Близько двох тижнів тому Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та Комунальна установа «Черкаський міський методичний кабінет установ освіти» розпочали зйомку та показ відео-уроків, які здебільшого допомагали нашим випускникам краще підготуватись до ЗНО в умовах впровадження дистанційного навчання.

Відповідні відеоуроки можна знайти за посиланням:

https://sites.google.com/view/distosvita

Сьогодні ж відповідну ініціативу і більш масштабно перейняли та розпочали реалізовувати в Міністерство освіти і науки України

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Усі уроки також транслюватиме мeдіасервіс MEGOGO. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас – ZOOM та News One

7 клас – ZIK

8 клас – Індиго та УНІАН

9 клас – Рада та UA:Культура

10 клас – UA:Перший

11 клас – М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5 класу, 6 класу, 7 класу, 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу, а також загальний розклад онлайн-школи.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

Вважаю, що це наразі є найкращим виходом із тієї ситуації, що склалася та кращого засвоєння навчального матеріалу та відповідних компетентностей в умовах дистанційної освіти.