Мотиви «поганої» поведінки учнів

Сьогодні у ЗОШ 15 пройшов психолого-педагогічний семінар для освітян на тему: «Мотиви «поганої» поведінки учнів». Практичний психолог, Лариса Майданик, звернула увагу вчителів на чотири основних мотиви, які переслідують учні з «поганою» поведінкою: привернення уваги, влада, помста та уникнення невдачі. Працюючи в невеликих групах, вчителі намагались виокремити основні форми проявів поведінки учнів з різними мотивами, реакцію вчителів на такі дії учнів, природу та сильні сторони «поганої» поведінки, а також принципи її профілактики. Лариса Майданик поділилась правилами роботи вчителів з учнями, у яких є прояви такої поведінки.
Семінар пройшов активно, цікаво та пізнавально. Дякуємо, Ларисі Майданик за розкриття актуальної теми, корисні поради та цікаві приклади.

изображение_viber_2022-01-05_15-13-изображение_viber_2022-01-05_15-13-40изображение_viber_2022-01-05_15-13-41дд